Skip to main content

Parcel · Map W0281300

Parcel Map W0281300

Owner: MULHALL DAVID F & ROXIE N

Assessed value

$121,940

$81,130 bldg · $40,810 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1943

1,215 sqft

Building

Year built
1943
Living area
1,215 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.