Skip to main content

Parcel · Map F0088600

Parcel Map F0088600

Owner: HODGE JILL

Assessed value

$134,540

$90,720 bldg · $43,820 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1948

1,371 sqft

Building

Year built
1948
Living area
1,371 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.