Skip to main content

Parcel · Map W0287700

Parcel Map W0287700

Owner: JOHNPIERE LYNN M

Assessed value

$132,300

$91,280 bldg · $41,020 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1993

1,512 sqft

Building

Year built
1993
Living area
1,512 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.