Skip to main content

Parcel · Map P0213900

Parcel Map P0213900

Owner: 268 WATERTOWN RD LLC; SUNOCO PIZZANOS

Assessed value

$336,420

$207,620 bldg · $128,800 land

Acreage

Land use

GC

Year built

1964

Owner mailing

268 WATERTOWN RD, THOMASTON, CT

Building

Year built
1964

Recorded sales

No recorded sales on file.