Skip to main content

Parcel · Map L0157900

Parcel Map L0157900

Owner: DUFFY KURT A ESTATE OF

Assessed value

$108,150

$51,310 bldg · $56,840 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1968

1,352 sqft

Owner mailing

68 CEDAR MOUNTAIN RD, THOMASTON, CT

Building

Year built
1968
Living area
1,352 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.