Skip to main content

Parcel · Map F0096100

Parcel Map F0096100

Owner: FREDLUND TERRY & SUSAN J

Assessed value

$131,040

$87,640 bldg · $43,400 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1950

1,152 sqft

Building

Year built
1950
Living area
1,152 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

Parcel Map F0096100 — Thomaston Land Records