Skip to main content

Parcel · Map F0084100

Parcel Map F0084100

Owner: CONTRERAS-MONTERO JUAN C; RODRIGUEZ-TENEZACA ANA LUCIA

Assessed value

$112,770

$55,510 bldg · $57,260 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

2020

2,814 sqft

Building

Year built
2020
Living area
2,814 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.