Skip to main content

Parcel · Map B0025460

Parcel Map B0025460

Owner: BOTHROYD JAMES A &; MULHALL-BOTHROYD BRIDGET T

Assessed value

$203,980

$136,080 bldg · $67,900 land

Acreage

Land use

RA80A

Year built

1993

2,258 sqft

Building

Year built
1993
Living area
2,258 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.