Skip to main content

Parcel · Map G0103800

Parcel Map G0103800

Owner: TOSCANO CHRISTOPHER

Assessed value

$118,930

$75,600 bldg · $43,330 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1900

1,380 sqft

Building

Year built
1900
Living area
1,380 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.