Skip to main content

Parcel · Map T0266400

Parcel Map T0266400

Owner: DEPAIVA PEDRO

Assessed value

$122,220

$77,840 bldg · $44,380 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1950

1,120 sqft

Building

Year built
1950
Living area
1,120 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.