Skip to main content

Parcel · Map W0277600

Parcel Map W0277600

Owner: KARAS ROBERT

Assessed value

$124,810

$83,160 bldg · $41,650 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1953

1,400 sqft

Building

Year built
1953
Living area
1,400 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

Parcel Map W0277600 — Thomaston Land Records