Skip to main content

Parcel · Map N0197200

Parcel Map N0197200

Owner: ROMAN NOREEN

Assessed value

$108,080

$66,430 bldg · $41,650 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1949

1,200 sqft

Building

Year built
1949
Living area
1,200 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.