Skip to main content

Parcel · Map J0294800

Parcel Map J0294800

Owner: BECK JEAN A

Assessed value

$144,900

$101,920 bldg · $42,980 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

1991

1,272 sqft

Building

Year built
1991
Living area
1,272 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.