Skip to main content

Parcel · Map M0184900

Parcel Map M0184900

Owner: KNOX DEBORAH M

Assessed value

$147,910

$101,500 bldg · $46,410 land

Acreage

Land use

RA80

Year built

1885

1,848 sqft

Building

Year built
1885
Living area
1,848 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.