Skip to main content

Parcel · Map D0073900

294 JACKSON ST

Owner: DUDONIS PAUL

Assessed value

$118,440

$74,480 bldg · $43,960 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1880

1,344 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1880
Living area
1,344 sqft · 2.0 stories