Skip to main content

Parcel · Map S0251500

65 EDGEWOOD AVE

Owner: RINALDI VICTOR & NICOLE

Assessed value

$156,030

$98,630 bldg · $57,400 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

2002

1,562 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
2002
Living area
1,562 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Sep 12, 2005

    Bk/Pg OPM-40202

    $285,000
  2. Mar 8, 2002

    Bk/Pg OPM-10101

    $189,900

More on Edgewood Ave