Skip to main content

Parcel · Map L0169500

620 JACKSON ST

Owner: LATINA THOMAS & SALLY

Assessed value

$188,720

$130,130 bldg · $58,590 land

Est. annual tax

$6,758

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1994

2,240 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1994
Living area
2,240 sqft · 2.0 stories