Skip to main content

Parcel · Map C0040700

163 LEIGH AVE

Owner: VOLOVSKI MARK E & LINDA MAY

Assessed value

$77,710

$32,060 bldg · $45,650 land

Est. annual tax

$2,783

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY PA 490

RA15

Year built

1940

1,128 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1940
Living area
1,128 sqft · 1.0 story