Skip to main content

Parcel · Map S0255500

19 BRADLEY WAY

Owner: STEVENS JANNETTE D & ERIC

Assessed value

$197,050

$147,000 bldg · $50,050 land

Est. annual tax

$7,056

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

RA15

Year built

1925

2,746 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1925
Living area
2,746 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

No recorded sales on file.