Skip to main content

Parcel · Map B0027800

259 JACKSON ST

Owner: BRALEY ROBERT L & ANN E

Assessed value

$221,900

$112,140 bldg · $109,760 land

Est. annual tax

$7,946

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1870

2,174 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1870
Living area
2,174 sqft · 2.0 stories