Skip to main content

Parcel · Map D0072600

323 SOUTH MAIN ST

Owner: PINBRO ASSOCIATES LLC

Assessed value

$153,650

$74,270 bldg · $79,380 land

Est. annual tax

$5,502

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

AUTO REPAIR

GC

Year built

1950

Owner mailing

323 SOUTH MAIN ST, THOMASTON, CT

Building

Style
AUTO SERVICE GARAGE
Year built
1950

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on South Main St