Skip to main content

Parcel · Map S0244800

289 SOUTH MAIN ST

Owner: DLM SERVICES LLC

Assessed value

$25,200

$4,480 bldg · $20,720 land

Est. annual tax

$902

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

PARKING LOTS

GC

Year built

Owner mailing

310 CARTER RD, THOMASTON, CT

Different from property address (absentee owner)

Recorded sales

  1. Oct 11, 2018

    Bk/Pg OPM-180005

    $35,000

More on South Main St