Skip to main content

Parcel · Map L0151300

1104 HICKORY HILL RD

Owner: LAFOUNTAIN GLENFORD W JR & JANICE

Assessed value

$161,420

$87,920 bldg · $73,500 land

Est. annual tax

$5,780

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1986

1,496 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1986
Living area
1,496 sqft · 1.0 story