Skip to main content

Parcel · Map M0177900

150 BAUM DR

Owner: BLOM JEFFREY A & DAWN

Assessed value

$331,100

$255,920 bldg · $75,180 land

Est. annual tax

$11,857

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1988

3,119 sqft

Building

Style
CONTEMP
Year built
1988
Living area
3,119 sqft · 2.0 stories