Skip to main content

Parcel · Map C0042900

124 BAUM DR

Owner: BELICA BASHKIM

Assessed value

$217,210

$154,630 bldg · $62,580 land

Est. annual tax

$7,778

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1968

2,416 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1968
Living area
2,416 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. Dec 14, 2001

    Bk/Pg OPM-10041

    $217,000

More on Baum Dr