Skip to main content

Parcel · Map M0169600

121 BAUM DR

Owner: HOWARD JOHN J JR

Assessed value

$135,520

$77,700 bldg · $57,820 land

Est. annual tax

$4,853

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1975

1,238 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1975
Living area
1,238 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
RANCH · OIL

Recorded sales

  1. Aug 29, 2003

    Bk/Pg OPM-20155

    $189,996

More on Baum Dr