Skip to main content

Parcel · Map W0287400

89 BAUM DR

Owner: PAPPINEAU ROGER & DAWN

Assessed value

$163,660

$105,840 bldg · $57,820 land

Est. annual tax

$5,861

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1972

1,724 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1972
Living area
1,724 sqft · 1.0 story