Skip to main content

Parcel · Map D0059500

290 BABBITT RD

Owner: DAMIANO JOSEPH A

Assessed value

$165,620

$91,350 bldg · $74,270 land

Est. annual tax

$5,931

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1965

2,166 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1965
Living area
2,166 sqft · 1.0 story

290 BABBITT RD — Thomaston Land Records