Skip to main content

Parcel · Map S0236000

46 ELM ST

Owner: THOMPSON MARSHA S

Assessed value

$129,990

$90,090 bldg · $39,900 land

Est. annual tax

$4,655

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1890

1,368 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1890
Living area
1,368 sqft · 2.0 stories