Skip to main content

Parcel · Map G0107200

38 MEADOW ST

Owner: BONIECKI JEANNIE EVANS

Assessed value

$166,110

$124,880 bldg · $41,230 land

Est. annual tax

$5,948

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

MULTIPLE DWELLINGS ON LOT

RA15

Year built

1960

1,463 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1960
Living area
1,463 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Apr 8, 2011

    Bk/Pg OPM-10035

    $209,000

More on Meadow St