Skip to main content

Parcel · Map Z0289700

25 OAK ST

Owner: MENDEZ JOSHUA

Assessed value

$123,970

$83,860 bldg · $40,110 land

Est. annual tax

$4,439

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

RA15

Year built

1930

1,776 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1930
Living area
1,776 sqft · 2.0 stories
Exterior
ASBESTOS
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. Aug 16, 2018

    Bk/Pg OPM-170102

    $164,000

More on Oak St

25 OAK ST — Thomaston Land Records