Skip to main content

Parcel · Map B0018400

271 BABBITT RD

Owner: LEDUC VERONICA MARY

Assessed value

$169,050

$104,580 bldg · $64,470 land

Est. annual tax

$6,054

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1985

1,408 sqft

Building

Style
LOG CABIN
Year built
1985
Living area
1,408 sqft · 2.0 stories