Skip to main content

Parcel · Map N0194100

27 CENTER ST

Owner: LAVERTUE ERIC

Assessed value

$133,770

$93,380 bldg · $40,390 land

Acreage

Land use

TWO FAMILY

RA15

Year built

1950

1,874 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1950
Living area
1,874 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
OLD STYLE · OIL

Recorded sales

  1. Jul 1, 2015

    Bk/Pg OPM-140084

    $85,000

More on Center St