Skip to main content

Parcel · Map P0209500

42 BROADVIEW HEIGHTS EXT

Owner: MUNSON WILLIAM & DENISE

Assessed value

$113,400

$69,440 bldg · $43,960 land

Est. annual tax

$4,061

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1959

1,170 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1959
Living area
1,170 sqft · 2.0 stories