Skip to main content

Parcel · Map P0207604

1 PEGS WAY

Owner: CAMPANALE MICHAEL V & GRETA B

Assessed value

$239,540

$146,580 bldg · $92,960 land

Est. annual tax

$8,578

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

2008

1,852 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
2008
Living area
1,852 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. Jun 8, 2021

    Bk/Pg OPM-200132

    $373,500

More on Pegs Way