Skip to main content

Parcel · Map H0120500

117 MARINE ST

Owner: SELA MIRDITA

Assessed value

$136,010

$90,720 bldg · $45,290 land

Est. annual tax

$4,871

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

2004

1,344 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
2004
Living area
1,344 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. Dec 15, 2004

    Bk/Pg OPM-40041

    $259,900

More on Marine St