Skip to main content

Parcel · Map S0246500

60 BROADVIEW HEIGHTS

Owner: SIEMIATKOSKI RICHARD J & GAIL

Assessed value

$126,840

$79,310 bldg · $47,530 land

Est. annual tax

$4,542

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1890

1,474 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1890
Living area
1,474 sqft · 2.0 stories