Skip to main content

Parcel · Map G0107600

717 HICKORY HILL RD

Owner: COVELLO PAULA L

Assessed value

$121,380

$59,850 bldg · $61,530 land

Est. annual tax

$4,347

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1956

640 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1956
Living area
640 sqft · 1.0 story