Skip to main content

Parcel · Map J0132100

21 GILBERT ST

Owner: FIORE KIMBERLY R

Assessed value

$126,770

$81,340 bldg · $45,430 land

Est. annual tax

$4,540

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1917

1,080 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1917
Living area
1,080 sqft · 2.0 stories