Skip to main content

Parcel · Map T0262700

75 LYNNRICH DR

Owner: TERRILL ARNOLD M & JANICE A

Assessed value

$213,360

$150,780 bldg · $62,580 land

Est. annual tax

$7,640

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1968

1,938 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1968
Living area
1,938 sqft · 2.0 stories