Assessed value
$148,890
$101,360 bldg · $47,530 land
Est. annual tax
$5,332
35.81 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
SINGLE FAMILY
RA15
Year built
2002
1,582 sqft
Building
- Style
- RAISED RANCH
- Year built
- 2002
- Living area
- 1,582 sqft · 1.0 story
- Exterior
- ALUM/VINYL
- Heat
- SPLIT LEVEL · GAS
Recorded sales
Feb 23, 2017
Bk/Pg OPM-160043
More on West Hillside Ave