Skip to main content

Parcel · Map P0215500

139 CLAY ST

Owner: HOLIHAN KAITLIN

Assessed value

$119,840

$74,900 bldg · $44,940 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1952

1,040 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1952
Living area
1,040 sqft · 1.0 story
Exterior
BRICK
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Jan 5, 2018

    Bk/Pg OPM-170030

    $130,000
  2. Dec 1, 2016

    Bk/Pg OPM-160023

    $33,750

More on Clay St