Skip to main content

Parcel · Map R0230800

154 CLAY ST

Owner: ROY JOHN ROBERT

Assessed value

$100,730

$57,190 bldg · $43,540 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1940

972 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1940
Living area
972 sqft · 1.0 story