Skip to main content

Parcel · Map E0079800

170 CLAY ST

Owner: TONUCCI MICHAEL & KATHLEENA

Assessed value

$117,040

$72,940 bldg · $44,100 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1952

1,120 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1952
Living area
1,120 sqft · 1.0 story
Exterior
BRICK
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Apr 6, 2009

    Bk/Pg OPM-800030

    $190,000

More on Clay St