Skip to main content

Parcel · Map F0088700

29 JUDSON ST

Owner: WEST CLIFFORD C III & LISA D

Assessed value

$182,280

$136,570 bldg · $45,710 land

Est. annual tax

$6,527

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1950

1,896 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1950
Living area
1,896 sqft · 2.0 stories