Skip to main content

Parcel · Map R0219400

546 HICKORY HILL RD

Owner: FEBLES MARIA V

Assessed value

$150,500

$84,490 bldg · $66,010 land

Est. annual tax

$5,389

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1970

1,742 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
1970
Living area
1,742 sqft · 1.0 story