Skip to main content

Parcel · Map T0267400

319 HICKORY HILL RD

Owner: YEADON JENNIFER G & DANIEL E

Assessed value

$217,000

$147,000 bldg · $70,000 land

Est. annual tax

$7,771

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1957

1,884 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1957
Living area
1,884 sqft · 2.0 stories