Skip to main content

Parcel · Map F0085000

33 WALNUT ST

Owner: MOHAMED DIANE L

Assessed value

$185,500

$129,640 bldg · $55,860 land

Est. annual tax

$6,643

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

RA15

Year built

1900

2,262 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1900
Living area
2,262 sqft · 2.0 stories