Skip to main content

Parcel · Map I0128000

118 WILLIAMS ST

Owner: ZENOBIA CRAIG & MICHELLE

Assessed value

$116,620

$71,120 bldg · $45,500 land

Est. annual tax

$4,176

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1900

1,294 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1900
Living area
1,294 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Oct 2, 2001

    Bk/Pg OPM-10005

    $103,000

More on Williams St