Skip to main content

Parcel · Map C0045300

271 VALLEY VIEW RD NORTH

Owner: WILKAS JAMES A & MAUREEN E

Assessed value

$305,550

$220,220 bldg · $85,330 land

Est. annual tax

$10,942

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

2010

2,560 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2010
Living area
2,560 sqft · 2.0 stories